Zobacz

Krok pierwszy

Aranżacja łazienki

Nasz projektant wykona układ funkcjonalny pomieszczenia, rzuty i widoki ścian, rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i oświetlenia, wykaz elementów wykończeniowych i kosztorys.

Krok drugi

Wybór wyposażenia

Z pomocą naszego projektanta dokonaj wyboru płytek ceramicznych, mebli łazienkowych i innych akcesoriów. Skorzystaj z bogatej oferty producentów polecanych przez Arpomp Plus.

Krok trzeci

Projekt i wykonanie

Przy zakupie towarów w Studio Łazienek Arpomp Plus za określoną kwotę otrzymasz 100% RABAT na kompleksowy projekt łazienki, dostępny z wizualizacją 3D. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy zrealizują łazienkę Twoich marzeń. Polecamy solidnych wykonawców, hydraulików, elektryków i stolarzy.

Projekty

 
This album doesn't contain any items

 

Projekt GRATIS

Jak zdobyć projekt lub wizualizację łazienki GRATIS? Sprawdź i zobacz aranżacje naszych projektantów

 

This album doesn't contain any items
 
  • Jak powinna wyglądać łazienka, która cieszyłaby oko jej użytkowników przez wiele lat?
  • Jak sprawić by projekt łazienki łączył w sobie zasady estetyki oraz funkcjonalności?
  • Jak zaaranżować łazienkę, by nie odbiegała od obowiązujących trendów?
  • Jak wydobyć esencję z mnogości wzorniczych rozwiązań, jakie oferuje nam rynek wyposażenia wnętrz?
  • Jak przełożyć indywidualne upodobania na możliwości aranżacyjne projektowanego pomieszczenia?
 
Jeśli którekolwiek z powyższych pytań padło przy okazji planowania Państwa łazienki, to zapraszamy do Studia Łazienek "Arpomp Plus".

Nasz PROJEKTANT pomoże Państwu stworzyć łazienkę, o jakiej zawsze marzyliście

 

Zobacz wizualizacje łazienek klientów wykonane przez naszą projektantkę!

gratis

Wizualizacje wykonane przez naszych projektantów pomagają ujrzeć na monitorze komputera wymarzoną łazienkę jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych. Tworzenie wizualizacji pomieszczenia składa się z kilku etapów:

KROK 1: klient podaje dokładne wymiary aranżowanego pomieszczenia

KROK 2: wybór kolekcji płytek, kolorów, materiałów, kształtów, stylu itp.

KROK 3: przygotowanie przez projektanta kilku koncepcji aranżacji pomieszczenia

KROK 4: "szlifowanie" wybranej koncepcji (nanoszenie zmian, poprawek sugestii, itp.)

KROK 5: akceptacja klienta

KROK 6: oddanie gotowej WIZUALIZACJI

 

 

Zespół projektantów: 
 
Anna Strokowska-Puppel

Anna Strokowska-PuppelAbsolwentka projektowania graficznego na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od ponad pięciu lat pracuje w zespole Studia Łazienek 'Apromp Plus'. Uczestniczyła w wielu szkoleniach organizowanych przez producentów z branży łazienkowej. Wciąż podąża za najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. 
Jest autorką oryginalnych wizualizacji i profesjonalnych projektów stworzonych na zlecenie klientów. Jej pomysłowe aranżacje zaskakują klientów funkcjonalnością i niebanalną stylizacją. Doskonale dostosowuje koncepcje do indywidualnych potrzeb i upodobań klientów.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda marszałka województwa kujawsko-pomorskiego w Ogólnopolskim Konkursie Rysunku Studenckiego "Rysować"

 

 
Paulina Przybyszewska

Paulina PrzybyszewskaStudiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współpracuje z zespołem Studia Łazienek 'Apromp Plus' od kilkunastu lat. Współtworzyła wiele projektów łazienek i aranżacji. Uczestniczyła w szkoleniach i wyjazach zagranicznych dla projektantów i architektów wnętrz, organizowanych przez producentów armatury.


 

Projektowanie to nasza pasja. Dynamiczny i kreatywny zespół wykorzystuje w swojej pracy wszechstronną wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Nasi projektanci wciąż poszukują nowych inspiracji, poszerzają swoją wiedzę  i poznają nowoczesne rozwiązania technologiczno-materiałowe. Ich pomysły są nie tylko oryginalne ale i funkcjonalne.

 Profesjonalne projekty i oryginalne wizualizacje

Projektanci Studia Łazienek ‘Arpomp Plus’ korzystają z profesjonalnego oprogramowania CAD Decor. Jest to program komputerowy, który wspomaga projektowanie wnętrz. Ze względu na swoją funkcjonalność oraz dołączone do programu bazy ceramiki, armatury i mebli program idealnie nadaje się do projektowania łazienek.

Przeczytaj artykuły

Klinkier, terakota, gres, glazura...

Klinkier, terakota, gres, glazura - co to takiego i czym się różni? Na rynku wyposażenia wnętrz każdego, kto przymierza się do remontu zaskakuje ogromny wybór produktów.

Więcej…

Oświetlenie w łazience

Oświetlenie – odpowiednio dobrane może sprawić, że nasza łazienka będzie zachwycać każdego gościa. W małej przestrzeni światło odgrywa kluczową rolę. Jego właściwe ustawienie odmieni niejedno wnętrze, zakamufluje mankamenty i podkreśli najciekawsze elementy wnętrza.

Więcej…

Ścieralność i gatunek płytek

Stawiamy na jakość! Klasa ścieralności i gatunek płytek ceramicznych - czy to ważne? Bardzo ważne - tak można najprościej odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule artykułu. Płytki ceramiczne, poza tym, że są atrakcyjne i łatwe do utrzymania w czystości, powinny być również trwałe.

Więcej…

STUDIO W TVP

Ekipa TVP Bydgoszcz realizowała w naszym studio materiał na temat zmian w prawie konsumenckim. W programie wystąpiła nasza projektantka, Anna Strokowska-Puppel. Materiał był emitowany na antenach Telewizji Polskiej.

Więcej…

Ceramika sanitarna

Umywalki, miski wc najwyższej jakości. Ceramika najlepszych producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

wanny kabiny

Wygodna wanna czy praktyczna kabina z brodzikiem? Sprawdź na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Płytki ceramiczne

Gdzie kupić płytki do łazienki w Bydgoszczy? Oferta 42 producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe - styl i ergonomia. Największy wybór na www.lazienka.bydgoszcz.pl