Krok pierwszy

Aranżacja łazienki

Nasz projektant wykona układ funkcjonalny pomieszczenia, rzuty i widoki ścian, rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i oświetlenia, wykaz elementów wykończeniowych i kosztorys.

Krok drugi

Wybór wyposażenia

Z pomocą naszego projektanta dokonaj wyboru płytek ceramicznych, mebli łazienkowych i innych akcesoriów. Skorzystaj z bogatej oferty producentów polecanych przez Arpomp Plus.

Krok trzeci

Projekt i wykonanie

Przy zakupie towarów w Studio Łazienek Arpomp Plus za określoną kwotę otrzymasz 100% RABAT na kompleksowy projekt łazienki, dostępny z wizualizacją 3D. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy zrealizują łazienkę Twoich marzeń. Polecamy solidnych wykonawców, hydraulików, elektryków i stolarzy.

Projekty

 
This album doesn't contain any items

 

STUDIO W TVP

Ekipa TVP Bydgoszcz realizowała w naszym studio materiał na temat zmian w prawie konsumenckim. W programie wystąpiła nasza projektantka, Anna Strokowska-Puppel. Materiał był emitowany na antenach Telewizji Polskiej.

 

Zobacz materiał na YouTube 

 

Nasza projektantka w rozmowie z dziennikarzem powiedziała o co najczęściej pytają klienci podczas zakupów. Coraz więcej osób, które odwiedza Studio Łazienek, interesuje się możliwością reklamacji i zwrotu towarów. 

Dziennikarz TVP Bydgoszcz przygotowywał materiał na temat przedświątecznych wyprzedaży. Wspominał również o zmianie przepisów konsumenckich. Zmienią się m. in. zasady zwrotu towarów, które są zamawiane przez Internet. Materiał ukazał się w głównym wydaniu "Zbliżeń" w TVP Bydgoszcz oraz na antenie TVP INFO.

 

Handlowa, przedświąteczna niedziela. Tłumy w sklepach i galeriach handlowych. To jedna z ostatnich okazji, by przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia i kupić prezenty dla bliskich. Już niedługo zakupy będą jeszcze bardziej bezpieczne. 25 grudnia wchodzą w życie nowe przepisy prawa, na których najwięcej skorzystają właśnie klienci.

Przedświąteczne szaleństwo w sklepach. Towary szybko znikają z półek, już czas na ostatnie zakupy. Nawet długie kolejki do kas i zapełnione parkingi nie zniechęcają klientów. Pchanie wypełnionych prezentami wózków czy wyścigi między sklepowymi alejkami to dla niektórych ulubiony sport. To właśnie teraz wydajemy najwięcej. Według badań statystyczny Polak na przygotowanie świąt i wigilię wydaje ponad osiemset złotych. - To wszystko dla dzieci robimy tylko i wyłącznie, bo święta są dla dzieci - mówią klienci jednego z bydgoskich sklepów.

Problem gdy z prezentem nie trafimy. Jednak reklamowanie towarów już wkrótce będzie prostsze. W Święta Bożego Narodzenia wchodzą w życie nowe, bardzo korzystne dla konsumentów przepisy prawa. - Miałem ostatnio problem z tabletem, cztery razy chodziłem, ale nie było problemu - mówi jeden z klientów.

Już niedługo w takiej sytuacji będzie można od razu domagać się zwrotu pieniędzy lub wymiany sprzętu na nowy. Zaostrzają się również obowiązki sprzedawców, aby poinformować klienta o przysługujących mu prawach. - Obserwuje się w tej chwili duże natężenie, klienci pytają co z reklamacjami w momencie zakupu, jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź od producenta - mówi Anna Strokowska-Puppel, administrator sklepu internetowego.

Dlatego sprzedawcy już przygotowują się do nowych zasad, zwłaszcza właściciele sklepów internetowych. Zakupy w sieci będą bezpieczniejsze. - Aktualnie konsument może zrezygnować z towaru, kupionego na pokazie lub przez Internet w ciągu 10 dni, nie podając przyczyny, bo się rozmyślił, teraz będzie na to aż 14 dni - mówi Luiza Chmielewska, Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy.

Co ważne, nowe przepisy dotyczą tylko zakupów po 25 grudnia. To co kupimy przed świętami możemy reklamować ale według starych zasad i przepisów prawa.
Rafał Przybyszewski

Znajdź materiał na stronie TVP Bydgoszcz:

http://bydgoszcz.tvp.pl/18153569/tlumy-w-sklepach-a-po-swietach-zmiana-przepisow

Przeczytaj artykuły

ZAPLANUJ REMONT

Osoby mające remont czy budowę domu za sobą, wiedzą, iż urządzenie łazienki to czasochłonne zajęcie...Nie mniej jednak, pośpiech w tym przypadku nie jest wskazany. Pamiętajmy, iż jeśli nasza łazienka jest dobrze zaplanowana, każdy jej element przemyślany, to efekty potrafią cieszyć przez lata. Z pewnością unikniemy sytuacji, gdy po skończonym remoncie, pojawiają się u nas myśli, że coś mogliśmy jednak zrobić inaczej...

Więcej…

Moda na drewno w łazience

Nic tak nie ociepla wnętrza jak drewno. Naturalne materiały są wciąż w modzie. Coraz częściej ryzykujemy i pokrywamy podłogę litym drewnem lub decydujemy się na drewniane półki i obudowy. Podpowiadamy które gatunki stosować w łazience i jak je właściwie zabezpieczyć, żeby cieszyły oko na długo.

 

Więcej…

Klinkier, terakota, gres, glazura...

Klinkier, terakota, gres, glazura - co to takiego i czym się różni? Na rynku wyposażenia wnętrz każdego, kto przymierza się do remontu zaskakuje ogromny wybór produktów.

Więcej…

Wyposażenie łazienek

Płytki ceramiczne, meble łazienkowe, oryginalna ceramika, wanny, brodziki i kabiny - największy wybór wyposażenia łazienkowego w Bydgoszczy 

Więcej…

Ceramika sanitarna

Umywalki, miski wc najwyższej jakości. Ceramika najlepszych producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

wanny kabiny

Wygodna wanna czy praktyczna kabina z brodzikiem? Sprawdź na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Płytki ceramiczne

Gdzie kupić płytki do łazienki w Bydgoszczy? Oferta 42 producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe - styl i ergonomia. Największy wybór na www.lazienka.bydgoszcz.pl