Krok pierwszy

Aranżacja łazienki

Nasz projektant wykona układ funkcjonalny pomieszczenia, rzuty i widoki ścian, rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i oświetlenia, wykaz elementów wykończeniowych i kosztorys.

Krok drugi

Wybór wyposażenia

Z pomocą naszego projektanta dokonaj wyboru płytek ceramicznych, mebli łazienkowych i innych akcesoriów. Skorzystaj z bogatej oferty producentów polecanych przez Arpomp Plus.

Krok trzeci

Projekt i wykonanie

Przy zakupie towarów w Studio Łazienek Arpomp Plus za określoną kwotę otrzymasz 100% RABAT na kompleksowy projekt łazienki, dostępny z wizualizacją 3D. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy zrealizują łazienkę Twoich marzeń. Polecamy solidnych wykonawców, hydraulików, elektryków i stolarzy.

Projekty

 
This album doesn't contain any items

 

Baterie łazienkowe - jak wybrać?

Dobrze dobrane będą długo służyły i nadadzą wyjątkowości każdej łazience. Jeśli wybór nie będzie trafiony, musimy liczyć się z wymianą sprzętu po kilku latach. Baterie i armatura są niezwykle istotnym elementem projektowanej łazienki.  Warto zwrócić uwagę na każdy szczegół produktu.

Jeśli waszym głównym kryterium przy wyborze armatury jest cena i design, to koniecznie musicie przeczytać poniższy artykuł. Baterie to elementy wnętrza na które warto przeznaczyć zaoszczędzone fundusze. Zanim bateria zachwyci nas swoim wyglądem, warto sprawdzić czy jest funkcjonalna.

 

Tanie i ładne baterie łazienkowe

Jeśli niska cena idzie w parze z oryginalnym designem, to nie możemy dać się zwieść. Warto sprawdzić opinie o producencie, czy specjalizuje się w produkcji armatury. Nie warto ufać firmom, których nazwy nie są znane wśród doradców branży łazienkowej. Produkty sprzedawane w hipermarketach budowlanych są produkowane w krajach dalekiego wschodu, często ze stopów, które mogą być bardziej podatne na uszkodzenia.

Po pierwsze jakość

Produkty znanych producentów są efektem żmudnych prac projektantów i technologów, którzy dołożyli starań, aby ich produkt był niezawodny. Renomowane firmy dbają o każdy detal, testują rozwiązania i gwarantują ich funkcjonalność. Nawet po kilku latach używania baterii nie widać śladów eksploatacji.

Ceramiczne głowice baterii zapewniają niezawodność na lata. Warto sprawdzić przed zakupem z jakich materiałów wykonano armaturę. Mosiężne baterie wciąż nie mają konkurencji na rynku. Nowoczesne kompozyty lub poliwęglany mogą być zachwalane przez niektórych sprzedawców, jednak to wciąż materiały, które nie dorównują jakością korpusom z mosiądzu.

 

Po drugie funkcjonalność

Jak często spotkaliście się z sytuacją, że wylewka baterii była zbyt krótka? Bardzo często w publicznych łazienkach nie można swobodnie umyć rąk, ponieważ rozmiary baterii nie są odpowiednio dobrane do wielkości umywalki. Korzystającym jest ciężko wsunąć dłonie pod strumień wody.

Retro moda?

W przypadku wnętrz, które zaprojektowano w stylu retro, klienci często zastanawiają się czy wybrać dwie oddzielne baterie, osobno do zimnej i ciepłej wody. Stylizowane krany mogą nadać oryginalności aranżacji, jednak nie będą funkcjonalne. Warto zwrócić uwagę, że w tym przypadku średnio zużywa się nawet trzykrotnie więcej wody niż w przypadku baterii z jednym uchwytem.

 

 

 

Przeczytaj artykuły

Bydgoszczanie zwariowali na punkcie łazienek

Coraz więcej zgłoszeń i coraz więcej polubień. Aby zdobyć projekt wymarzonej łazienki i cenne nagrody bydgoszczanie chwalą się swoimi łazienkami. Do konkursu ‘Łazienka marzeń’ zgłaszają się uczestnicy z całego kraju. 

Więcej…

Realizacje

Eksperyment wagi ciężkiej

Takiego testu w branży łazienkowej jeszcze nie było. Akcja promocyjna stelaży podtynkowych wcale nie musi być typowa i nudna. Furorę na całym świecie zrobił eksperyment słynnego aktora Jean-Claude Van Damme, który sprawdzał możliwości jezdne ciężarówek Volvo. Na pomysł podobnie spektakularnego pokazu wpadli konstruktorzy firmy Roca.

Więcej…

Baterie łazienkowe - jak wybrać?

Dobrze dobrane będą długo służyły i nadadzą wyjątkowości każdej łazience. Jeśli wybór nie będzie trafiony, musimy liczyć się z wymianą sprzętu po kilku latach. Baterie i armatura są niezwykle istotnym elementem projektowanej łazienki.  Warto zwrócić uwagę na każdy szczegół produktu.

Więcej…

Ceramika sanitarna

Umywalki, miski wc najwyższej jakości. Ceramika najlepszych producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

wanny kabiny

Wygodna wanna czy praktyczna kabina z brodzikiem? Sprawdź na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Płytki ceramiczne

Gdzie kupić płytki do łazienki w Bydgoszczy? Oferta 42 producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe - styl i ergonomia. Największy wybór na www.lazienka.bydgoszcz.pl