Krok pierwszy

Aranżacja łazienki

Nasz projektant wykona układ funkcjonalny pomieszczenia, rzuty i widoki ścian, rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i oświetlenia, wykaz elementów wykończeniowych i kosztorys.

Krok drugi

Wybór wyposażenia

Z pomocą naszego projektanta dokonaj wyboru płytek ceramicznych, mebli łazienkowych i innych akcesoriów. Skorzystaj z bogatej oferty producentów polecanych przez Arpomp Plus.

Krok trzeci

Projekt i wykonanie

Przy zakupie towarów w Studio Łazienek Arpomp Plus za określoną kwotę otrzymasz 100% RABAT na kompleksowy projekt łazienki, dostępny z wizualizacją 3D. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy zrealizują łazienkę Twoich marzeń. Polecamy solidnych wykonawców, hydraulików, elektryków i stolarzy.

Projekty

 
This album doesn't contain any items

 

Trwałość i styl mebli łazienkowych

Dobre wykończenie, solidne materiały i oryginalny styl - to trzy cechy, którymi powinny charakteryzować się wszystkie meble łazienkowe. Przy wyborze blatów i szaf warto zwrócić uwagę na ich detale wykończenia. Aby meble służyły na lata muszą spełniać odpowiednie kryteria.

 
Już sam tytuł artykułu wskazuje na co każdy klient powinien zwrócić uwagę przy doborze mebli łazienkowych, które mają na długo służyć. Jakość wykonania mebla jest szczególnie istotna w przypadku wszystkich elementów łazienkowych, w drugiej kolejności sprawdźmy jego funkcjonalność. Dopiero gdy znajdziemy solidne produkty od sprawdzonego producenta, wybierzmy najbardziej atrakcyjny styl mebli.

Najważniejsza jakość i trwałość

Przy wybieraniu mebli łazienkowych postawmy na jakość. Szafki i blaty muszą być wykonane z materiałów odpornych na dużą wilgoć i zabezpieczone poliuretanowym lakierem. Zwróćmy uwagę czy lakier pokrywa całkowicie mebel czy tylko jest nałożony na frontową stronę szafki. Tylko meble pokryte lakierem będą odporne na ścieranie i działanie pary wodnej.

Oszczędny płaci dwa razy

Cena bardzo często wskazuje na jakość mebla. Jeśli mają nam służyć na lata nie warto wybierać spośród najtańszych produktów w marketach budowlanych. Takie produkty najczęściej pochodzą z dalekiego wschodu, wyprodukowane przez firmy nieznane w branży łazienkowej. W przypadku najtańszych mebli po czasie okazuje się, że uchwyty i okucia nie były zabezpieczone przed rdzewieniem. Najtańsze szafki mogą nawet zmieniać kształt pod wpływem wilgoci, po dwóch latach użytkowania będą nadawały się tylko do wymiany.

 

 

W łazienkach wciąż panuje wilgoć, para wodna skrapla się na tylnich ściankach mebli, dlatego te powinny być cofnięte, tak aby nie stykały się ze ścianą. Stojące szafki są wciąż narażone na kontakt z wodą, dlatego w łazienkach częściej wieszamy meble na ścianach. Zawieszenie szafek nad ziemią optycznie powiększy pomieszczenie i nada wrażeniu lekkości.

Funkcjonalne i praktyczne

Nigdy nie będziemy zadowoleni nawet z najpiękniejszych mebli łazienkowych jeśli będą one niefunkcjonalne. Aby łatwo korzystać z szafek łazienkowych nie warto wieszać ich na wysokości głowy, nad wanną oraz obok sanitariatu WC. Szafkę podumywalkową warto dobierać razem z umywalką, tak by stanowiły funkcjonalny komplet.

Korzystajmy z różnorodnych rozwiązań, które proponują producenci. Aby nasza łazienka była funkcjonalna musimy właściwie dopasować meble. W ofercie producentów mamy coraz więcej rodzajów: szafki wiszące, stojące, tzw. słupki i półsłupki, szafki z szufladami itp.

Nowoczesne, minimalistyczne, retro, klasyczne... stylistyka mebli łazienkowych wciąż zaskakuje, ale o tym w kolejnym artykule na stronie www.lazienka.bydgoszcz.pl

Przeczytaj artykuły

STUDIO W TVP

Ekipa TVP Bydgoszcz realizowała w naszym studio materiał na temat zmian w prawie konsumenckim. W programie wystąpiła nasza projektantka, Anna Strokowska-Puppel. Materiał był emitowany na antenach Telewizji Polskiej.

Więcej…

ZAPLANUJ REMONT

Osoby mające remont czy budowę domu za sobą, wiedzą, iż urządzenie łazienki to czasochłonne zajęcie...Nie mniej jednak, pośpiech w tym przypadku nie jest wskazany. Pamiętajmy, iż jeśli nasza łazienka jest dobrze zaplanowana, każdy jej element przemyślany, to efekty potrafią cieszyć przez lata. Z pewnością unikniemy sytuacji, gdy po skończonym remoncie, pojawiają się u nas myśli, że coś mogliśmy jednak zrobić inaczej...

Więcej…

Oświetlenie w łazience

Oświetlenie – odpowiednio dobrane może sprawić, że nasza łazienka będzie zachwycać każdego gościa. W małej przestrzeni światło odgrywa kluczową rolę. Jego właściwe ustawienie odmieni niejedno wnętrze, zakamufluje mankamenty i podkreśli najciekawsze elementy wnętrza.

Więcej…

najlepsi doradcy

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy:

  • porady specjalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem
  • projekty aranżacji i adaptacji wnętrz mieszkalnych
  • doradztwo techniczne, polecenie właściwego wykonawcy
  • doradztwo w zakresie projektowania, ergonomii i kolorystyki wnętrza
  • kompleksowe wyposażenie łazienek

przeczytaj więcej

Ceramika sanitarna

Umywalki, miski wc najwyższej jakości. Ceramika najlepszych producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

wanny kabiny

Wygodna wanna czy praktyczna kabina z brodzikiem? Sprawdź na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Płytki ceramiczne

Gdzie kupić płytki do łazienki w Bydgoszczy? Oferta 42 producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe - styl i ergonomia. Największy wybór na www.lazienka.bydgoszcz.pl