Krok pierwszy

Aranżacja łazienki

Nasz projektant wykona układ funkcjonalny pomieszczenia, rzuty i widoki ścian, rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i oświetlenia, wykaz elementów wykończeniowych i kosztorys.

Krok drugi

Wybór wyposażenia

Z pomocą naszego projektanta dokonaj wyboru płytek ceramicznych, mebli łazienkowych i innych akcesoriów. Skorzystaj z bogatej oferty producentów polecanych przez Arpomp Plus.

Krok trzeci

Projekt i wykonanie

Przy zakupie towarów w Studio Łazienek Arpomp Plus za określoną kwotę otrzymasz 100% RABAT na kompleksowy projekt łazienki, dostępny z wizualizacją 3D. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy zrealizują łazienkę Twoich marzeń. Polecamy solidnych wykonawców, hydraulików, elektryków i stolarzy.

Projekty

 
This album doesn't contain any items

 

Oświetlenie w łazience

Oświetlenie – odpowiednio dobrane może sprawić, że nasza łazienka będzie zachwycać każdego gościa. W małej przestrzeni światło odgrywa kluczową rolę. Jego właściwe ustawienie odmieni niejedno wnętrze, zakamufluje mankamenty i podkreśli najciekawsze elementy wnętrza.

Ilość punktów świetlnych, ich miejsce i wielkość, intensywność światła – to szczegóły, które należy dopracować jeszcze na etapie projektowania wnętrza. Jeden żyrandol zamontowany w centralnym punkcie sufitu to staroświeckie rozwiązanie. Aby odpowiednio wyeksponować oryginalne płytki na ścianach i ceramikę sanitarną należy zastosować punktowe oświetlenie górne lub boczne.

 

Co ważne, wykonawcy doradzają, aby wszelkie oprawy reflektorów, które zamontujemy w łazience, były wodoszczelne. Nad kabiną prysznicową lub wanną powinniśmy zastosować paroszczelne halogeny. Ciekawym, a przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem będzie zastosowanie czujników ruchu zamiast standardowych włączników światła.

Najważniejszym miejscem w łazience, które powinniśmy szczególnie doświetlić będzie lustro. Sprzedawcy doradzają lustra, w których wmontowane są podłużne lampy. Takie rozwiązanie sprawi, że światło będzie padało wprost z lustrzanej tafli i łagodnie oświetli łazienkę. Jeśli montujemy kinkiety nad lustrem lub obok niego, ważne aby lampy były zamontowane symetrycznie. Światło musi dokładnie oświetlać twarz osoby, która będzie korzystała z lustra.

Oświetlenie ma być również ozdobą łazienki. Niedrogim rozwiązaniem będzie zamontowanie włączników ze ściemniaczami. Dzięki temu uda się zmieniać natężenie światła i w prostu sposób stworzyć nastrojowy klimat.

 

Zamiast tradycyjnych żarówek warto zakupić diody LED, które nie tylko dają ciepły odcień światła, ale również są energooszczędne. Diodowe oświetlenie może zostać schowane przed wzrokiem we wnękach ściennych lub pod pułkami. Takie rozwiązanie będzie funkcjonalne podczas korzystania z łazienki nocą.  

Przeczytaj artykuły

najlepsi doradcy

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy:

  • porady specjalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem
  • projekty aranżacji i adaptacji wnętrz mieszkalnych
  • doradztwo techniczne, polecenie właściwego wykonawcy
  • doradztwo w zakresie projektowania, ergonomii i kolorystyki wnętrza
  • kompleksowe wyposażenie łazienek

przeczytaj więcej

Ścieralność i gatunek płytek

Stawiamy na jakość! Klasa ścieralności i gatunek płytek ceramicznych - czy to ważne? Bardzo ważne - tak można najprościej odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule artykułu. Płytki ceramiczne, poza tym, że są atrakcyjne i łatwe do utrzymania w czystości, powinny być również trwałe.

Więcej…

20 LAT W BRANŻY

Pierwszy sklep "Arpomp", w którym prowadziliśmy sprzedaży wyposażenia łzienkowego został otwarty w 1992 roku w Bydgoszczy przy ul. Łęczyckiej. Od ponad 20 lat pomagamy naszym klientom stworzyć niepowtarzalne wnętrza mieszkalne. Zadowoleni, powracający po latach klienci, utwierdzają nas w przekonaniu, że jesteśmy w tym dobrzy. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu nie pozostajemy obojętni na zmieniające się nurty i trendy. Uwzględniając indywidualne oczekiwania klienta, temperament, styl życia, cechy osobowości tworzymy wnętrza funkcjonalne, komfortowe, charakteryzujące się ponadczasową stylistyką.

Więcej…

Wyposażenie łazienek

Płytki ceramiczne, meble łazienkowe, oryginalna ceramika, wanny, brodziki i kabiny - największy wybór wyposażenia łazienkowego w Bydgoszczy 

Więcej…

Ceramika sanitarna

Umywalki, miski wc najwyższej jakości. Ceramika najlepszych producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

wanny kabiny

Wygodna wanna czy praktyczna kabina z brodzikiem? Sprawdź na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Płytki ceramiczne

Gdzie kupić płytki do łazienki w Bydgoszczy? Oferta 42 producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe - styl i ergonomia. Największy wybór na www.lazienka.bydgoszcz.pl