Krok pierwszy

Aranżacja łazienki

Nasz projektant wykona układ funkcjonalny pomieszczenia, rzuty i widoki ścian, rozmieszczenie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i oświetlenia, wykaz elementów wykończeniowych i kosztorys.

Krok drugi

Wybór wyposażenia

Z pomocą naszego projektanta dokonaj wyboru płytek ceramicznych, mebli łazienkowych i innych akcesoriów. Skorzystaj z bogatej oferty producentów polecanych przez Arpomp Plus.

Krok trzeci

Projekt i wykonanie

Przy zakupie towarów w Studio Łazienek Arpomp Plus za określoną kwotę otrzymasz 100% RABAT na kompleksowy projekt łazienki, dostępny z wizualizacją 3D. Współpracujemy ze sprawdzonymi fachowcami, którzy zrealizują łazienkę Twoich marzeń. Polecamy solidnych wykonawców, hydraulików, elektryków i stolarzy.

Producenci

Projekty

 
This album doesn't contain any items

 

Płytki ceramiczne

 Gdzie kupić płytki do łazienki w Bydgoszczy? Oferta 42 producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

 

Amiche Amici Beige Brown
Antonella
Domus
Emilly
Maloli
Parady Abrila Purio
Parady Abrila Purio 2
Parady Acapulco Purio
Parady Manteia
Parady Manteia 2
Parady Manteia 3
Studio 8
Studio 15
Studio 19
Studio 23
Studio 27
Studio 30
Vivian Purio

Tysiące kolorów, setki odcieni, dziesiątki form w różnorodnych stylach. W Studio Łazienek Arpomp Plus znajdziesz płytki ceramiczne, których nie oferują sieci handlowe, prezentujemy produkty 42 producentów. Wymyślne wzory i aranżacje znajdziesz na stronie www.lazienka.bydgoszcz.pl

 

Hiszpański temperament, włoska finezja, portugalskie słońce, niemiecka solidność czy polska klasyka? Jest w czym wybierać. Stawiamy na oryginalność i niepowtarzalny charakter. Spośród wachlarza możliwości możesz wybrać tę która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Ręcznie szkliwione mozaiki, efektowne gresy - to wyjątkowe produkty, które znajdziesz w Studio Łazienek Arpomp Plus. 

 


 

Venus Ceramica - strona producenta Venus

Venus Cerámica jest fab­ryką, która zna­j­duje się w Nules (Castel­lón) i założona została w 1988roku. Fab­ryka kładzie duży nacisk na tworze­nie wyjątkowych rozwiązań ceram­icznych i dekoracyjnych. Swoje pro­dukty tworzy z myślą o ksz­tał­towa­niu przestrzeni wyjątkowych, pięknych i sty­lowych. Jest to możliwe dzięki niezwykle bogatej ofer­cie for­matów, kolorów i faktur. Venus Cerámica uczest­niczy w rynku na skalę między­nar­o­dową. Rozpowszech­nia swoje pro­dukty w całej Europie, Ameryce, Afryce Połud­niowej, Północ­nej, Aus­tralii, Nowej Zelandii. Swoje najnowsze kolekcje fab­ryka prezen­tuje na wielu tar­gach i wys­tawach na całym świecie, np. Cevisama, Cer­saie, Mos­build, Coverings.

This album doesn't contain any items

 


 

Vives - strona producenta Vives

Początki marki Vives sięgają 1957 roku. Przez cały okres działalności firma nieustannie rozwijała technologie produkcji, oraz poszerzała oferowany asortyment. Dzisiaj producent ten może wytworzyć niemal każdy rodzaj płytki podłogowej, ściennej, porcelanowej, również w wymiarach niestandardowych. Wszystkie płytki Vives wyprodukowane są w zgodzie z normami jakości (ISO 9001), które dodatkowo potwierdzają liczne certyfikaty. Nieustannie zmieniająca się oferta świadczy o tym że producent non stop pracuje nad tym aby jak najlepiej dotrzeć do potrzeb ciągle zmieniającego sie rynku.

This album doesn't contain any items

 

Ascot - strona producenta Ascot  

Główna siedziba firmy Ascot mieści się w sercu włoskiej miejscowości Sassuolo, obszaru przemysłowego, który nie ma sobie równych jeśli chodzi o innowacyjność, jakość i styl. Ascot znany jest w branży jako producent, który bada naturalne materiały - glinę, minerały, materiały ekskluzywne, które w procesach technologicznych przekształcają w płytki cramiczne. Kolekcja Ascot jest sprzedawana na całym świecie pod trzema znakami: Ascot Basic - jako produkt przeznaczony do budynku mieszkalnego, Studio Ascot - gdzie główną istotą produktu są awangardowe badania nad dekoracją i propozycje nowych rozwiązań, Ascot Project - to spojrzenie w przyszłość ceramiki Ascot.

This album doesn't contain any items
 

 

Aparici - strona producenta Aparici 

Płytki ceramiczne Aparici to czołówka hiszpańskich producentów płytek. Rok do roku hiszpańska fabryka wprowadza coraz nowsze wzory oraz niespotykane formy płytek ceramicznych. Ceramika Aparici jest wzorem do naśladowania dla innych fabryk w dziedzinie designu i jakości. Aparici produkuje i wprowadza do sprzedaży podłogowe i ścienne płytki ceramiczne na terenie całego świata. Fabryka znajduję się w miejscowości Alcora w Hiszpanii. Została założona w 1961 roku w miejscu gdzie tradycja wyrobu ceramiki jest głęboko zakorzeniona w kulturze. Fabrykę założyło osiem osób, które zaczęło produkcję w tradycyjnych piecach ceramicznych. 

This album doesn't contain any items

 

Paradyż - strona producenta Paradyż

Marka Paradyż to ponad 26 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Na przestrzeni ponad dwudziestu pięciu lat istnienia Grupa Paradyż stworzyła spójny, rozpoznawalny styl. Produkty wyróżnia nowatorstwo wzornicze, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka oferta kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Paradyż kładzie nacisk na nowoczesne technologie – jako pierwszy producent w Polsce, który wprowadził na rynek takie produkty jak: szkliwiona płytka mrozoodporna, gres półpolerowany, płytka rektyfikowana, a przede wszystkim płytka zdobiona innowacyjną technologią druku cyfrowego. Nowością w ofercie są wielkoformatowe dekoracje szklane tworzone na specjalne, indywidualne zamówienie klienta.

This album doesn't contain any items

 

Końskie Ceramika - strona producenta Ceramika Końskie 

Ceramika Końskie to polski producent posiadający włoskie korzenie, które pozostały nie bez wpływu na jego rozwój, jakość oraz wzornictwo. Połączenie włoskiej technologii oraz polskich surowców stanowi o sukcesie firmy, która od 1996 roku zdobywa uznanie w branży budowlanej. Firma respektuje normy europejskie, a posiadane atesty i stały nadzór nad linią produkcyjną gwarantuje, że każdy produkt trafiający w ręce klientów jest dopracowany w stu procentach. Produkty firmy Ceramika Końskie charakteryzuje wysoka jakość, trwałość i estetyka, która pozwala na ich szerokie i uniwersalne zastosowanie.

 

This album doesn't contain any items

 


 

Nowa Gala - strona producenta Nowa Gala

Nowa Gala to firma specjalizująca się w ceramice podłogowej i salonowej. Producent gwarantuje wysoką jakość swoich wyrobów, przez co idealnie sprawdzają się one w miejscach użyteczności publicznej, gdzie wygląd i funkcjonalność łączą się w jedno. Idealnie sprawdzają się w ciężkich warunkach - zniosą miliony ludzkich kroków, damskich szpilek i zabieganych biznesmenów. Gresy nie muszą być nudne, a mogą być nowoczesne. To udowadnia Nowa Gala, oferując płytki o dobrych parametrach technicznych, a jednocześnie prezentujące się bardzo efektownie. Nowa Gala nie zapomina również o właścicielach salonów, kuchni i łazienek, w których również potrzebna jest solidna podłoga, wyglądająca jednocześnie nieskazitelnie i nowocześnie.

 

This album doesn't contain any items

 


 

Tubądzin - strona producenta Tubądzin

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy. Bogaty asortyment Grupy Tubądzin tworzą obecnie cztery marki: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte. Każda z nich wprowadza własne, wyodrębnione linie produktów i kolekcje. Ich zróżnicowanie pod kątem stylu, wzornictwa, rozmiaru i zastosowań, pozwala klientom na pełną swobodę aranżacji.

 

 This album doesn't contain any items


 

Energieker - strona producenta Energieker

Znany i ceniony producent najwyższej jakości płytek drewnianych i drewnopodobnych, który specjalizuje się również w produkcji płytek tarasowych i balkonowych. Producenci z Energiekera inspiracje czerpią od od włoskich producentów ceramik. Są to prawdziwi mistrzowie tworzenia płytek, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Płytki drewnopodobne idealnie imitują drewno jeśli chodzi o wygląd i estetykę, a ponadto są one idealnym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których podłoga jest narażona na wilgoć i każdy inny kontakt z wodą. Oprócz niezaprzeczalnych walorów estetycznych cechuje je również wysoki komfort eksploatacji. 

 

This album doesn't contain any items

 


 

Ardea - strona producenta Ardea

Ardea łączy sztukę z rzemiosłem, tradycję z nowoczesnością. Producent wybrał szlachetny i naturalny materiał – ceramikę - oraz ręczną metodę produkcji, która jako jedyna zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do klienta i spełnienia wszystkich jego próśb. Z odmętów zapomnienia wyciągają tradycyjne kształty i wzory nadając im nową jakość i świeżość. Specjaliści Ardea zaprojektowali nowoczesne kolekcje doskonale wpisujące się w najnowsze trendy światowego designu. Wzory dalece wykraczające poza granice tradycyjnie pojmowanej mozaiki. Zapewniająn ieograniczone możliwości projektowe dając klientom do wyboru setki kolorów oraz wolność w kreacji własnych wzorów.

This album doesn't contain any items

 


 

Krzemień - storna producenta Krzemień 

Łazienki, umywalki szklane oraz mozaika szklana. Krzemień to najpiękniejsze łazienki, niesamowite aranżacje łazienek i najwyższa jakość produktów. Wysokiej jakości szkło, stal nierdzewna i drewno wpisują markę w ogólnoświatową tendencję produkowania z naturalnych, ekologicznych surowców. Wieloletnie sukcesy sprzedaży i satysfakcja klientów są najlepszą gwarancją jakości wyrobów. Realizacje Krzemień wielokrotnie pojawiały się na łamach branżowych czasopism. Producent jest otwarty na nowe wyzwania i trendy.

 

This album doesn't contain any items

 


 

Giaretta - storna producenta Giaretta 

Giaretta Italia - Alberto Giaretta wraz z Antonio Faverow, zakładają fabrykę w 1985 roku , specjalizującą się głównie w płytkach klinkierowych. Trzy lata później Giaretta Italia produkuje pierwsze płytki kwasoodporne wykorzystywane w branży przetwórstwa spożywczego. Firma rozszerza swoją ofertę o płytki basenowe. W 2008 roku Giaretta otrzymała certyfikat jakości CSQA, certyfikat SOA ( certyfikat zgodności dostaw na przetargi publiczne) oraz staję się oficjalnym do CONI Servizi. Fabryka ma swojej ofercie szeroką gamę płytek ceramicznych- w wielu kolorach oraz formatach.

 


 

Vidrepur - storna producenta Vidrepur

Szklany Produkt w 99% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu. Od naszych początków,  jako podstawowa i odróżniająca nas wartość, na której opiera się nasza firma, znajduje się dbanie i szanowanie środowiska we wszystkich jego aspektach. Produkując i rozprowadzając naszą szklaną mozaikę promujemy projektowanie i budownictwo, prowadzące do znacznie mniejszego negatywnego wpływu na środowisko jaki ma konstrukcja budynków.

 


  

Dom Ceramiche - storna producenta Dom Ceramiche

Włoski producent ceramiki, płytek zarówno ściennych jak i podłogowych. Od kilkudziesięciu lat produkty producenta są sprzedawane na rynku polskim. Wśród sieci sprzedaży sklepów z wyposażeniem łazienek produkty Dom Ceramiche są uznawane za jedne z bardziej oryginalnych wśród bogatej oferty zagranicznych producentów.

 


  

Ceramstic - storna producenta Ceramstic

Polska marka płytek ceramicznych, gresów oraz mozaik CERAMSTIC istnieje na rynku od ponad 10 lat. Kolekcje płytek, inspirowane naturą oraz najmodniejszymi materiałami architektonicznymi, wpisują się w najnowsze wzornicze trendy. Markę CERAMSTIC wielokrotnie nagradzano m.in. najbardziej prestiżowymi dla branży tytułami, Perłą Ceramiki UE i Perłą Ceramiki Projektantów – Użytkowników CAD Decor.

 


 

Grespania - storna producenta Grespania

Grespania zbudowała swój prestiż w oparciu o kluczowe wartości - innowacji, jakości, służby i odpowiedzialności. Począwszy od roku 1976, ciągłe inwestowanie i wprowadzanie najnowszych osiągnięć w produkcji płyt posadzkowych i ściennych pozwoliło firmie Grespania na osiągnięcie pozycji światowego lidera. Stosowane wzornictwo jest coraz bardziej różnorodne i wszechstronne. Nowe kolekcje otwierają się na nowe zastosowania i scenariusze. Prezentują pomysły dla tych, którzy pragną nadać swemu domowi wyjątkowy własny styl, oferują rozwiązania estetyczne dostosowane do codziennego użytkowania. Obecnie ceramika produkowana przez firmę Grespania nie zna ograniczeń.

 


  

Marconi - strona producenta Marconi

Producent POLCOLORIT S.A. to przede wszystkim bogaty, wyróżniający się wyjątkowym designem asortyment płytek łazienkowych, kuchennych i podłogowych oraz pięknie zdobione dekoracje. Kolorystyka płytek oraz ich niepowtarzalne wzornictwo, nadają naszym kolekcjom ponadczasowy charakter. Produkty sygnowane marką MARCONI swoim wzornictwem i jakością dorównują najlepszym ceramikom włoskim. Płytki Ceramiki MARCONI są pozycjonowane jako należące do wysokiego segmentu konsumenckiego i spełniają oczekiwania klientów zarówno z sektora budowlanego jaki i odbiorców indywidualnych.

 


 

Rubiera - strona producenta Rubiera

Włoski producent płytek ceramicznych. Antica Ceramica Rubiera produkuje płytki gresowe do wszystkich zastosowań architektonicznych: prywatnych, przemysłowych i handlowych. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1961 roku w Rubiera, w pobliżu Reggio Emilia we Włoszech. Produkuje płytki podłogowe i ścienne od ponad 50 lat, poszerzając stopniowo na rynkach włoskim i międzynarodowym. Firma stosuje nowoczesne systemy oparte na technologii cyfrowej i najnowocześniejsze zintegrowane rozwiązania techniczne, co stawia Antica Ceramica di Rubiera jako laboratorium nowoczesnych technologii w ostatnich latach, zdolne do tworzenia, rozwoju i produkcji nowych treści ceramicznych.

 


 

Cerrol - strona producenta Cerrol

Naszym zdaniem klimat łazienki to przede wszystkim płytki ceramiczne. Te proponowane przez nas mogą zapewnić, nawet na niewielkiej powierzchni, komfort związany z higieną osobistą oraz estetykę odpowiadającą nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Przedstawione na tej stronie zdjęcia to nie tylko przegląd najnowszych trendów w projektowaniu i wyposażaniu łazienek i kuchni, ale także praktyczne pomysły do naśladowania. urządzając już jednak swoje mieszkanie, niezależnie od panującej, mody, warto przedtem wykonać projekt pod dyktando osobistych preferencji i odczuć połączonych z odrobiną wiedzy i dbałości o wygodę - będzie to dla nas najlepsze rozwiązanie.

 


 

Cersanit - strona producenta Cersanit

Jesteśmy najlepiej znaną marką wyposażenia łazienek w Polsce. Od kilkudziesięciu lat z sukcesem budujemy naszą ofertę produktową. Od zawsze stawiamy na rozwój i innowacje – dlatego jako pierwsza marka w Polsce wprowadziliśmy już w latach 90-tych szafki pod umywalki. W naszej ofercie znajdziesz dziś wiele produktów, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań, odpowiadają na specyficzne potrzeby naszych odbiorców i doskonale sprawdzają się w niewielkich przestrzeniach łazienkowych, zapewniając komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania. Najlepszym tego przykładem są wprowadzone w ostatnich latach dwie serie konceptowe – Pure i Nano, obejmujące wszystkie elementy wyposażenia łazienki – ceramikę, meble i wanny. Więcej informacji na temat zastosowanych w nich technologii i rozwiązań znajdziesz w zakładce „Wielkie Pomysły”.

 


 

Opoczno - strona producenta Opoczno

Opoczno to sprawdzony wzór na piękno. Od 130 lat Opoczno inspiruje kolejne pokolenia, dając im pewność dobrego wyboru na lata. Marka Opoczno charakteryzuje się atrakcyjnym wzornictwem, które łączy najnowsze trendy z klasycznym kanonem piękna. Dlatego estetyka kolekcji Opoczna nie przemija wraz ze zmieniającymi się modami, trafiając w indywidualne gusta Konsumentów. Wysoką jakość produktów marki Opoczno zapewnia nam współpraca z najlepszymi pracowniami wzorniczymi oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji. Stale wprowadzamy nowe kolekcje, dając Konsumentom szeroki wybór wzorów i kolorów. Dbamy o to, aby zawsze mogli się cieszyć wnętrzami w pięknym stylu. Uznanie Konsumentów zostało potwierdzone przyznaniem marce Opoczno nagrody Superbrands i Superbrands Created in Poland.

 


 

Pilch - strona producenta Ceramika Pilch  

Ceramika Pilch w Jasienicy to producent płytek ceramicznych z polskim kapitałem, którego produkty poza rodzimym rynkiem trafiają  również do Czech, Słowacji , Ukrainy, Białorusi , Litwy , Rumuni oraz Węgier. Marka na rynku działa już od ponad 30 lat, w tym czasie świadomie rozwijaliśmy nasz potencjał, co w wyraźny sposób wpływało na efektywność podejmowanych działań, w których to właśnie pełna satysfakcja Klienta była celem samym w sobie.

 


 

Jasba  - strona producenta Jasba

Jasba, Agrob BUCHTAL i mosaikinfashion to marki Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG. Deutsche Steinzeug Cremer & Breuer AG koncentruje wszystkie swoje atuty na podstawowej działalności: produkcja ceramiki. Odwaga prowadzi do innowacji. Firma zwiększa inwestycje w bardzo nowoczesnych, zgodnych dla środowiska zakładów produkcyjnych, stale podnosi jakość produktów.

 


 

Steuler - strona producenta Steuler

Grupa Steuler to solidna, niemiecka marka, o długoletniej obecności i doświadczeniu na rynku światowym, wysokim standardzie polityki sprzedaży, opartej na przejrzystych i przemyślanych zasadach. Wartością nadrzędną jest wysoka jakość obsługi klienta na wszystkich etapach sprzedaży oraz rozbudowany serwis posprzedażowy. Jakość produktów oferowanych przez firmę Steuler jest poparta także opiniami architektów i wykonawców. Klasyczny design dostępnych kolekcji z całą pewnością zapewni ponadczasowość kreowanych aranżacji. 

 


 

Impronta Ceramiche - strona producenta Impronta

Impronta Ceramiche jest marką dla płytek podłogowych i ściennych kolekcji do budynków mieszkalnych i komercyjnych. Producent łączy technologię, która służy do wypalania płytek ściennych oraz w przeszklonych gresów dla płytek podłogowych.

 


 

Korzilius - strona producenta Korzilius

Korzilius sięga korzeniami roku 1846. Doświadczenie pięciu pokoleń rzemieślników, niemiecka precyzja oraz innowacje sprawiają, że szeroka oferta produktowa obejmująca: płytki i systemy tarasowe, płytki schodowe, klinkier, płytki elewacyjne pozwala zaaranżować każdą przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz domów.

 


 

Pamesa - strona producenta Pamesa 

Pamesa jest jednym z największych hiszpańskich producentów płytek ceramicznych. Oferta firmy obejmuje glazurę, terakotę i płytki gresowe, w formatach od 20x20 do 50x100 cm. Z Pamesą współpracuje znana hiszpańska projektantka Agatha Ruiz de la Prada. Produkty Pamesy są obecne na rynku polskim od 1992 roku.

 


 

Dado - strona producenta Dado·

Piękno tkwi w tych szczegółach, które zachwycają, wzmacniają, odróżniają. To jest znak Dado Ceramica, które interpretuje współczesne style życia. Założono w 1980 roku w San Matteo della Decima (Bolonia), w środku: Emilia-Romania dzielnicy, przez 35 lat Dado Ceramica pozostaje rozwijającym się producentem w zakresie technologii i stylu. Tradycyjnie znany z jakości płytek ściennych opalanych, z biegiem lat firma dodała do oferty szereg płytek podłogowych gresowych. Dado Ceramica dziś oferuje kalejdoskop powierzchni ceramicznych, w których kolor angażuje się z materiałem, fakturą z dekoracjami i rozmiarach z grafiką, przynieść stylowe, indywidualne podejście do ustawień jakości.

 


 

Przeczytaj artykuły

Oświetlenie w łazience

Oświetlenie – odpowiednio dobrane może sprawić, że nasza łazienka będzie zachwycać każdego gościa. W małej przestrzeni światło odgrywa kluczową rolę. Jego właściwe ustawienie odmieni niejedno wnętrze, zakamufluje mankamenty i podkreśli najciekawsze elementy wnętrza.

Więcej…

Klinkier, terakota, gres, glazura...

Klinkier, terakota, gres, glazura - co to takiego i czym się różni? Na rynku wyposażenia wnętrz każdego, kto przymierza się do remontu zaskakuje ogromny wybór produktów.

Więcej…

Wizualizacje

Wizualizacje wykonane przez naszego projektanta pomagają ujrzeć na monitorze wykończoną łazienkę jeszcze przed rozpoczęciem prac remontowych.

Więcej…

Trwałość i styl mebli łazienkowych

Dobre wykończenie, solidne materiały i oryginalny styl - to trzy cechy, którymi powinny charakteryzować się wszystkie meble łazienkowe. Przy wyborze blatów i szaf warto zwrócić uwagę na ich detale wykończenia. Aby meble służyły na lata muszą spełniać odpowiednie kryteria.

Więcej…

Ceramika sanitarna

Umywalki, miski wc najwyższej jakości. Ceramika najlepszych producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

wanny kabiny

Wygodna wanna czy praktyczna kabina z brodzikiem? Sprawdź na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Płytki ceramiczne

Gdzie kupić płytki do łazienki w Bydgoszczy? Oferta 42 producentów na www.lazienka.bydgoszcz.pl

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe - styl i ergonomia. Największy wybór na www.lazienka.bydgoszcz.pl